Як розважитися з користю?

Багато з нас протягом робочого тижня мріють про заслужений відпочинок на вихідних, проте коли настає жадана субота, всі ідеї, які виникали в голові з понеділка по п’ятницю, кудись зникають. В результаті ви сидите вдома і дивіться телевізор. Власне, телевізор, звичайно, теж варіант. І іноді дуже приємно просто полежати на дивані і подивитися цікаве кіно. Але дивитися кіно можна і в будні вечора. А у вихідні потрібно веселитися і розважатися!

Отже, куди піти на вихідних? Якщо на дворі літо, то питань практично не виникає: в парк, на море, на річку, в ліс, на дачу … Взимку ж набір розваг трохи звужується. Проте чи так вже прямо і звужується? .. Озирніться навколо! Кругом безліч розваг! Наприклад, можна піти на каток. Для цього необов’язково мати ковзани і майстерно кататися на них. Їх видають на ковзанці напрокат, а якщо ви не вмієте кататися, то інструктор жваво навчить вас цьому нехитрому справі. Кататися на ковзанах жахливо приємно — ви відчуєте себе вільним птахом! До речі, і на фігуру діє благотворно.

Чи не хочете кататися на ковзанах? Не проблема, можна відправитися на роллердром. Він відкритий цілий рік і там теж видають ролики напрокат. І теж вчать кататися, якщо ви не вмієте.

 

Дуже поширений нині прокат велосипедів. Звичайно, на велосипеді приємніше їздити влітку, але якщо погода суха і сонячна, то чому б не покататися на велосипеді, наприклад, в лютому або березні?

Непоганий варіант — пограти в пінг-понг або сквош. Такі розваги передбачені в багатьох спортивних клубах. І часто вони дають можливість пограти не тільки членам клубу, а й іншим бажаючим. Це повинно вам сподобатися — азарт вистачає неабиякий!

Зрозуміло, завжди залишаються такі розваги, як зоопарк, цирк або дельфінарій. У такі місця і дитина піде із задоволенням, і батьки розважаться. В общем-то, всі перераховані вище заходи цілком підходять і для відпочинку з дітьми — нудно нікому не буде. Дійте!