Любов до мрій

Ви любите мріяти? Ви любите пропадати в світі своїх ілюзій, що не відчуваючи ні часу, ні простору? Ви літаєте в своїх солодких мріях, живете ними, будуєте рожеві замки, плаваєте в небі, купаєтеся в молочні ріки з блакитними берегами? Якщо так, то ви щаслива людина. Просто не забувайте, що в реальному світі все трошки інакше.

Вам постійно дорікають, що ви живете в вигаданому світі, а треба жити тепер і тут, в жорстокій реальності. Ви не слухайте, будь ласка, цього маразму, не дозволяйте нікому переконати себе в тому, що в цьому житті немає місця прекрасному. Ви — будівельник свого майбутнього, і від того, що ви думаєте, і про що мрієте, залежить багато чого. Ті, хто втратив здатність мріяти, втратив частку людяності, і хоче і вас зруйнувати.

Живіть своїм розумом, і своєю мрією. Не треба робити свою оригінальну мрію схожою на мрії ваших знайомих. Тоді це буде плагіат. А плагіат щодо індивідуальності — самогубство. Ви ж не хочете стати вашим сусідом, або іншому. Ви хочете бути самим собою. Ваша мрія робить з вас особистість. Ваша мрія — це ваша візитка. Нехай вона буде особливою, показує вашу яскраву внутрішню сторону.

ЧИТАЙ:   Якщо він дивиться футбол

Мрійте, уявляйте себе найщасливішою людиною на землі, і тоді ви їм будете. Робіть те, про що мріяли. Втілення мрії в реальність — що може бути краще?