Як допомогти дитині завести друзів.

У кожного з нас бувають ситуації, коли ми опиняємося в новій обстановці. У таких випадках важко буває не тільки дітям — дорослі теж відчувають страх і самотність, поки не обзаведуться знайомими і друзями. А уявіть, як страшно малюкові! В цьому випадку дуже важливо допомогти йому освоїтися і познайомитися з оточуючими.

Отже, цей спосіб може допомогти дитині завести друзів: можна запросити інших дітей на якийсь захід. Це може бути перегляд мультфільму або кіно, прогулянка в парку або, якщо ви живете в будинку, просто покличте їх в гості пограти на задньому дворі. Для цього зовсім не потрібно чекати Дня народження або якогось іншого свята. Несподівані свята — це набагато веселіше і цікавіше, ніж заплановані!

Якщо ви не готові влаштовувати веселе праздненства, то полегшеною версією цієї ідеї може бути частування. Наприклад, цукерками або тістечками.

Непоганим способом привернути увагою може бути також запуск повітряного змія (зрозуміло, з ким із батьків). Це дуже цікаве і видовищне заняття неодмінно приверне інших дітей до маленького «рульовому» змія. Ну а якщо, наприклад, тато піде з сином або донькою пограти в футбол в парку, то через деякий час біля них обов’язково утворюється зграйка інших любителів пограти в м’яч.

ЧИТАЙ:   Важливість повноцінного відпустки

Якщо ж друзі вам знадобилися протягом навчального року, то в цьому випадку розумним кроком буде віддати дитину на якийсь гурток чи в секцію. Це подвійний удар: і корисного навчиться, і з іншими дітками познайомиться. Це тим більш вдало, що спільна справа дуже об’єднує.

Не турбуйтеся, якщо серед великої групи дітей ваша дитина знайшов тільки одного друга і вважає за краще грати тільки з ним. Не всі діти люблять великі колективи — декому достатньо одного-двох друзів.

Завдання завести друзів повинна бути не тільки у дитини. Чим більш товариські батьки, тим активніший і дитина. Тому чим більше ви контактуєте з іншими людьми, тим більше можливостей у вашого сина чи доньки знайти собі друга. Допоможіть маленькій людині своїм власним прикладом!