Якщо він дивиться футбол

Нерідко трапляється так, що в парі один з партнерів любить футбол. І, треба помітити, зазвичай любитель цієї гри — чоловік.Вважається, що всі чоловіки люблять цю незрозумілу жіночого серця гру. Однак зустрічаються індивідууми, які до неї байдужі. Це, звичайно, рідкість, і такі екземпляри підлягають занесенню до Червоної книги, проте вони дійсно існують.

Любителі футболу діляться на дві категорії: активні і неактивні. Про фанатів говорити не будемо — це окрема історія, і вона страшна. Ми тут про простих любителів. З неактивними любителями футболу все просто: вони люблять футбол здалеку і іноді можуть подивитися його в хорошій компанії друзів. А ось активного любителя футболу (АЛФ) можна відрізнити за такими ознаками:

  1. Він завжди знає, коли і о котрій годині буде наступний цікавий для його матч. Згодом ви теж будете точно знати, коли зазвичай починаються матчі і скільки часу вони йдуть.
  2. У вашому будинку по телевізору завжди йде футбол. Навіть якщо зараз не Ліга Чемпіонів і не Чемпіонат Світу чи Європи. ААФУ завжди можна знайти, що подивитися. Іноді вам навіть починає здаватися, що у вас спеціальний телевізор, який показує виключно футбол. Інші канали просто не передбачені.
  3. Якщо цікавий матч не транслюють по телевізору, то АЛФ знайде його в інтернеті і подивиться на ноутбуці.
  4. Якщо сьогодні показують футбол, максимум, на що ви можете розраховувати в плані розваг — це на похід в кафе, де будуть транслювати цей важливий матч. Він буде дивитися футбол, а ви — сидіти в телефоні: простори Фейсбук і вконтакте до ваших послуг. За вечір у вас буде одна світла пляма: захоплююча бесіда про щось цікаве в перерві між таймами.
  5. АЛФ знає, який гравець в якій команді і скільки голів він забив за свою кар’єру. Знає, якого гравця зараз продають, і здогадується, який клуб його купить. Має свою думку про всі тренерів значущих команд.
  6. Якщо АЛФ ще й азартний, то можете бути впевнені: він буде робити ставки на виграш. Це особливо неприємно, тому що він буде часто програвати.
ЧИТАЙ:   Де познайомитися з хлопцем?

Що робити і як жити, якщо доля звела вас з АЛФом? Рішення перша: ви можете змусити його не робити цього. Істерії, плакати, лаятися, не розмовляти, народити дитину або п’ятьох і замордувати АЛФА турботами і проблемами. Досить тернистий шлях, але в боротьбі за бажане всі засоби хороші. Правда, його любов до футболу не зникне, а всього лише заляже на дно і коли-небудь він вам це пригадає.

Рішення друге: змиритися. Звучить неприємно, але зате розумно. Ви не зможете вирвати з його душі пагубну пристрасть до цієї дивної гри. Зате можете більше часу приділяти часу самої себе. У нього футбол — відмінно, у вас півтори години на ванну з книжкою. У нього футбол — у вас зустріч з подружкою. У нього футбол — у вас похід до перукаря. І так далі. Насолоджуйтесь цими короткими моментами радості. Адже ваш АЛФ не примушує вас сидіти поруч і дивитися телевізор разом з ним. Він занурений в інший світ. В цей час ви можете робити ВСЕ — ходити із зеленою маскою на обличчі, голити ноги в метрі від телевізора, займатися йогою — він все одно не помітить. Насолоджуйтесь рідкісними хвилинами самотності — навіть в парі іноді необхідно відпочивати один від одного.