Важливість повноцінного відпустки

Всім працюючим жінкам необхідні належні їм відпустки, але багато співробітниці офісів, стурбовані кар’єрними перспективами, можуть роками не бувати в повноцінних відпустках, розділяючи їх на кілька коротких тижнів відпочинку. Питання про тривалість відпусток останнім часом хвилює не тільки співробітників компаній, але і лікарів, що спостерігають за тим, як змінюється працездатність людей, в залежності від тривалості відпустки.

Бажано звичайно, поїхати на місяць в теплі краї, зняти апартаменти в Чорногорії або Болгарії, або бунгало на тропічних островах, і насолоджуватися морем і сонцем, ні про що не думаючи. Однак не у всіх є така можливість, але навіть повноцінну відпустку в місті, проведений в заміських прогулянках, на пікніку або на дачу до родичів значно покращує самопочуття, а якщо дивитися в перспективу, то і здоров’я в наступні роки.

Тривалий відпочинок довжиною в цілий місяць краще поділу відпустки на 2 або 3 частини, як прийнято останнім часом у багатьох компаніях. Як показують дослідження, співробітники, які відпочивали цілий місяць, як правило, встигають і відпочити, і навіть скучити по роботі. Ті ж співробітники, хто вийшов на роботу після нетривалого 2-х тижневої відпустки, важко вливаються в роботу, з тієї причини, що організм за 2 тижні встиг розслабитися, але не встиг як слід відпочити і вихід на роботу сприймається ним як насильство над організмом.

Разделы

TGHealth