Одяг для схуднення

«Одягни і схудни» — рекламний девіз одягу для схуднення. Найбільш популярні моделі такого одягу:

  • шорти;
  • бриджі;
  • брюки.

Технологія полягає в інтенсивному потовиділенні при носінні цих речей. Але з потім йде тільки вода, жир на жаль залишається недоторканим. Ефект досить добре видно на шкірі, вона стає більш рівною, гладкою, можливий навіть підтягаючий ефект, а це вже не мало.

<A href =

Такий одяг можна носити як вдома так і в спортивному залі. Займаючись спортом в такому одязі, термоефект досягається швидше, достатньо кількох хвилин і ви починаєте дико потіти. Також одяг покликана боротися з набряком в ногах.

Технологію схуднення за рахунок термоеффектом можна досягти і завдяки обвёртиваніям плівкою (целофаном). Під час цієї процедури, на відміну від одягу для схуднення, яка дозволяє шкірі дихати, ваша шкіра втрачає доступ кисню.

Носити такий одяг можна всім, крім людей з чутливою, схильною до подразнень шкірою. Також вона протівопопоказана людям, у яких проблеми з нирками, так Ккак перегрів для них вкрай небажаний.
кросовки

Схуднення в сауні

Другий спосіб змусити тіло розігрітися — відправитися попаритися в сауну. Процедура безумовно набагато приємніше одягу для схуднення. Після сауни ви будете себе почувати спокійно, з’явиться гарний настрій, відчуття гармонії. Тіло після такої процедури буквально ширяє від легкості.

Ефект схуднення завдяки сауні можна досягти тільки при регулярному її відвідуванні. Знову ж таки, відбувається термоефект і тіло потіє, а з потом виводяться токсини і шлаки. У сауні бажано проводити процедуру в горизонтальному положенні, надівши на голову шапочку, а краще обмотавши її щільним рушником, не допускаючи перегріву. Так ви отримаєте ефект не тільки для поліпшення форм, але і для розслаблення нервової системи, і не будете з надією дивитися на годинник, коли ж відбудуться заповітні 5-10 хвилин.
<A href =

Завдяки сауні відбувається очищення організму, клітини насичуються киснем, відновлюється обмін речовин. Бажано після процедури пити спеціальні трав’яні збори для сауни, які сприяють потовиділенню.

Перед відвідуванням сауни необхідно проконсультуватися з лікарем і переконатися, чи немає у вас протипоказань до цієї процедури.
Сайн

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here